الکل سنج - الکل سنج - دیمتا

الکل سنج

تومان 75,000

الکل سنج

 

 

توضیحات

این الکل سنج برای اندازه گیری مقدار الکل تقطیر شده شما استفاده می شود با این محصول میتوانید الکل هارا تا ۹۹% تولید و سنجش کنید, برای استفاده شخصی الکل را تا ۲۵٪ -۳۵٪ رقیق کنید، شکر یا طعم دهنده ها را بعد از رقیق کردن اضافه نکنید ، زیرا این باعث اختلال در دقت سنجش الکل خواهد شد.

این الکل سنج آزمایشگاهی دقیق وسیله ای بسیار ساده برای اندازه گیری الکل موجود در تمام مایعات می باشد که انتهای پایین این محصول به شکل مخروطی شکل و سنگین و انتهای بالایی آن به صورت لوله‌ای باریک و خالی است ،

زمانی که این دستگاه را در یک مایع قرار دهیم شکل عمودی (راست) به خود خواهد گرفت و در مایع فرومیرد و قوطه ور میماند.

نشانگر الکل از رنج ۰ تا ۱۰۰ و ۰ تا ۷۰ الکل مایعات دقت زیاد حتی خطا تا ۰ درصدکاربرد آسان وراحت برای افرادی که اولین بار از این الکل سنج استفاده میکنند

اندازه گیری چگالی مایعات نسبت به چگالی آب مناسب آزمایشگاه ها ولابراتوآرها و بیمارستانها اندازه گیری وجواب دهی سریع وجنس شیشه باکیفیت ونمایش اعدادی که به راحتی میتوانید از درون مایع درصد را مشاهده کنید .

این دستگاه به دلیل اندازه گیری سه پارامتر (شیرینی سنج (قند سنج) – چگالی سنج – الکل سنج ) به الکل سنج ویژه نیز معروف است

نحوه استفاده از دستگاه :

ابتدا یک ظرف بلند تر از ارتفاع الکل متر تهیه نمایید،محلول مورد نظر را داخل ظرف بریزید،با دقت و آهستگی الکل متر را از قسمتی که جیوه در آن قرار دارد داخل محلول شناور سازید، محل تقاطع مایع با الکل سنج عددی را نشان میدهد که در آن درصد الکل محلول شماست.

لازم است بدانید کاغذ مدرج در داخل لوله این الکل‎سنج خیلی دقیق جاسازی شده است ونوشه اعداد روی آن واضح است. با این حال برای استفاده از این ابزار، بهتر است از یک ظرف شیشه ای و یا پلاستیکی شفاف استفاده شود.

اگر درون ظرف آب آشامیدنی بریزید و الکل سنج خود را درون آن شناور کنید و از بغل ظرف به قسمت مدرج الکل سنج نگاه کنید ، متوجه میشویم که عدد صفر با سطح مایع (آب شرب) همسطح و هم طراز است.

ادامه

این محصول یک ابزار آزمایشگاهی است که از آن برای اندازه‎گیری میزان الکل موجود در محلول مورد نظر استفاده می‏شود این دستگاه از شیشه شفاف به طول ۲۸ سانتی‎متر تشکیل شده است

و وزن خالص آن بدون کاور تقریبا برابر با ۲۰ گرم است،این محصول از عدد ۰ تا ۱۰۰ درجه‎بندی شده است که این اعداد نوشته شده از پائین به بالا افزایش می‎یابد، اساس کار این ابزار بر حسب چگالی است که با قرار دادن آن در محلول، میزان الکل را تعیین می‎کند.

کاغذ مدرج در داخل لوله با ظرافت جاسازی شده است و چاپ اعداد روی آن واضح است. با این حال برای استفاده از این ابزار، بهتر است از یک ظرف شیشه ای و یا پلاستیکی شفاف استفاده شود تا بتوان از بیرون ظرف، اعداد روی تستر الکل را مشاهده کرد.

همچنین ارتفاع ظرف محلول باید بیشتر از ۲۹ سانتی‎متر باشد تا ای ابزار بتواند آزادانه درون آن شناور شود. استفاده از الکل‎سنج‎های شیشه‎ای آلا فرانسه و روسی ارزان‎ترین روش‎ برای تعیین میزان الکل در مایعات است.

کاربرد الکل سنج دقیق

۱-در مراکز پزشکی قانونی جهت تشخیص میزان الکل موجود در خون فرد متهم به شرب خمر

۲-در آزمایشگاه های مدارس آزمایشگاههای تشخیص طبی

۳-در بیمارستان ها

۴-لابراتورهای حرفه ای

۵-تشخیص سرکه از شراب و انواع مایعات مختلف مورد استفاده قرار میگیرد این محصول به نام های  الکل سنج شراب و وینومتر به فروش میرسد.

اطلاعات بیشتر

جنس بدنه

شیشه ای شفاف

ضخامت بدنه شیشه ای

۱.۵ سانتی متر در بخش پایینی و ۷ میلی متر قسمت بالایی

رنج اندازه گیری محلول

0 تا 100 درصد

طول بخش مدرج شده

14 سانتی متر

طول

28 سانتی متر

وزن کامل با غلاف

33 گرم

بسته بندی

کاور پلاستیکی جهت جلو گیری از شکستگس و روندگی کالا به رنک سفید سفاف و شیری رنگ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “الکل سنج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “الکل سنج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *