تب سنج دیجیتالی - تب سنج دیجیتالی فکسیبل - دیمتا

تب سنج دیجیتالی فکسیبل

تومان 50,000

تب سنج دیجیتالی

 

 

توضیحات

تب سنج دیجیتالی

تب سنج دیجیتالی _ با بوق بیب
سرعت یک دقیقه ای سریع
دقت یک دهم سانتی گراد
با نمایشگر دیجیتال
حافظه دار
خاموش شدن اتوماتیک

این تب سنج از نوع دیجیتالی است. با استفاده از این تب ‌سنج می‌توان دمای بدن کودک را از دو روش مقعدی و دهانی اندازه‌گیری کرد. نوک قابل اطمینان و فاقد مواد شیمیایی مضر این محصول می‌تواند

خیال شما را از جهت ملاحظات بهداشتی و پزشکی آسوده کند! این محصول دارای یک محفظه طلقی است تا امکان مراقبت بهداشتی آن به‌نحو احسن فراهم شود.

تب سنج چیست

اکثر ما اطلاعاتی هرچند کم از تب سنج یا دما سنج طبی داریم. اینکه چیست و چه کاربرد اولیه‌ای دارد؛ اما کمتر کسی از  مردم عادی دانش دقیقی درباره ی این ابزار دارد.

بسیاری هنوز تصویر لوله جیوه‌ای شکل از تب سنج را در ذهن خود دارند و نسل جدیدتر با نمونه‌های پیشرفته آن مانند تب سنج الکترونیکی یا پیشانی بیشتر آشنا هستند.

دماسنج طبی وسیله ای بسیار ضروری است که باید هر کسی حداقل ساده‌ترین مدل آن را در خانه خود داشته باشد.

دماسنج طبی چیست

تب سنج همان وسیله‌ای پزشکی است که برای اندازه گیری دمای بدن اندازه گیری می‌شود. این تعریفی است که شما در هر کتاب یا مقاله پزشکی هم پیدا می‌کنید. احتمالا خودتان هم می‌دانید.

این دستگاه جز این کاربرد دیگری ندارد؛ یعنی برای اندازه گیری دمای محیط یا تعیین دمای وسیله‌ای استفاده نمی‌شود. نمونه‌های قدیمی دارای ساختمان جیوه‌ای شکل بودند و نمونه‌های جدیدتر حالت الکترونیکی دارند.

تب سنج دیجیتالی

یکی از انواع تب سنج ها تب سنج دیجیتالی می باشد که بدون تماس با بدن فرد می تواند تشخیص دهد که فرد تب دارد یا دمای بدن وی در حالت استاندارد قرار دارد .

تب سنج های مختلفی وجود دارد که می توان به موارد مختلفی مانند تب سنج جیوه ای ، تب سنج درون گوشی ، تب سنج لیزری و … اشاره کرد .

تب سنج ها جزو تجهیزات پزشکی پرکاربرد هستند ، زیرا در مواقع مختلفی مانند سرماخوردگی ، آنفولانزا و شیوع ویروس ها مانند کرونا می توان از آن ها برای بررسی علائم ابتلا استفاده کرد .

تب سنج جزو تجهیزات است که در بهتر است در منزل وجود داشته باشد که در صورت بروز بیماری در فردی بتوان از میزان دمای بدن فرد مطلع شد .

گاها پیش می آید که فرد احساس گرما دارد و فکر می کند که تب دارد ، لزوما احساس گرما نمی تواند نشان دهنده تب در فرد باشد

و باید با استفاده از تب سنج میزان دقیق آن را بررسی کرد تا بتوان به طور دقیق تشخیص داد که دمای بدن فرد بالا است یا این گونه نیست .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تب سنج دیجیتالی فکسیبل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تب سنج دیجیتالی فکسیبل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *